> Urážky na naši osobu nelítostně mažeme!
> Nehlasujeme, nekoukáme na vaše blogy (psát reklamy je zbytečný)
> Rády spřátelíme, ale jen s blogy KTERÉ NEJSOU o : Hannah Montana, Jonas Brothers a podobně..

Budu mít samostatnej blooog :D

8. září 2010 v 14:06 | Šaras |  Naše depresivní kecy
Nazdáááár
Dneska mám dobrou náladu.. Téměř dobrou... Mno.. Vlastně spíš průměrnou.. Dostatečnou.. Jo, dneska mám dostatečnou náladu, takže sem se rozhodla se trochu pohnout... Můj směr pohnutí je k novýmu blgu.. :D (Už 4. můj blog v pořadí :D každou třídu na gymplu mám novej blog, protože se každý prázdniny totálně změnim a starý rubriky a články se mi nechce mazat a měnit. A ještě ke všemu jsem taková svině, že ten starej blog ani nesmažu...) 
O tomhle kroku jsem uvažovala už pěkně dlouho, ale měla jsem jeden jistej problém- adresu.. Byla jsem is téměř jistá, že mě ta adresa musí vystihovat a že nesmí bejt česky... Takže buďto finsky, japonsky a nebo anglicky... Rozhodnu se asi pro tu angličtinu.. Protože jediný, co mě napadlo ve chvíli, když jsem chtěla něco japonsky, bylo "Kurono dankon" což znamená něco, co mě faakt nevystihuje! :D Možná, že první slovo.. Kurono- černá.. Ale to druhý asi ne, protože jsem (i když se o tom vedou pochybnosti :D) holka.. Už asi víte, co ty dve kouzelný slovíčka znamenaj.. Nepište mi to ;)
Ale pořád nevím, jaký souslový mám zvolit... První mě napadlo "My life" což zní fakt děsně ohraně.. Moje oblíbený angliký slovo je "Tart".. Ani nevím, proč se mi tak líbí, když znamená "kurva".. Ale to je jedno... Takže další mělo bejt "The diary of a little tart" Ale to je moc dlouhý, takže jsem to zamítla.. Potom mě napadlo něco.. Něco fakt ďábelskýho.. Nenávidím totiž barbíny! Takže " Barbie killer" ani to nezní moc špatně a celkem dobře se to pamatuje a píše. Ale ještě nevím... A ani nemám vymyšlenej design, což je na tom to nejhorší. Aspoň první design chci mít svojí výrobu. Uvažovala jsem o satanským pentagramu, potom o obvěšený barbíně (fotka vlastní výroby ;)) potom o nějakejch vklách/ vlkouších..  Tyjo.. to sem zase napsala krátkej článek... Poslední dobou píšu děsně dlouze.. A taky se topim ve svejch myšlenkách, který nemůžu napsat do dvýho bločku, na kterým je napsaný "temnej deník- obsahuje informace, které mohou způsobit psychickou i fyzickou újmu (šok, vypadnutí očí z důlu, záchvat histerie)" Na klávesnici se totiž přece jenom píše líp, ale všechny věci sem psát fakt nemůžu, protože za to by mě Tisara asi zabila... Zase jsem se tady rozkecala o úplně nepodstatnejch věcech.. No nic.. Jdu se najíst a pak vymejšlet název blogu... Rozhodně vám ho sem ještě dneska dám...
Čaw
Joo a ještě.. Všimli jste si, že poslední dobou přidávám články jenom já?!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama