> Urážky na naši osobu nelítostně mažeme!
> Nehlasujeme, nekoukáme na vaše blogy (psát reklamy je zbytečný)
> Rády spřátelíme, ale jen s blogy KTERÉ NEJSOU o : Hannah Montana, Jonas Brothers a podobně..

Září 2010

Nechce se mi

8. září 2010 v 19:03 | Tisara
Ahoj... Jsem bez nálady, bez inspirace, bez klávesnice, bez počítače, bez sebe... NO prostě se mi nechce psát takže tohle je jenom reakce na Šarasinu poslední větu v předchozim článku - Joo a ještě.. Všimli jste si, že poslední dobou přidávám články jenom já?!
Odpověď: prostě se mi nechce... (viz výše uvedené)

Budu mít samostatnej blooog :D

8. září 2010 v 14:06 | Šaras |  Naše depresivní kecy
Nazdáááár
Dneska mám dobrou náladu.. Téměř dobrou... Mno.. Vlastně spíš průměrnou.. Dostatečnou.. Jo, dneska mám dostatečnou náladu, takže sem se rozhodla se trochu pohnout... Můj směr pohnutí je k novýmu blgu.. :D (Už 4. můj blog v pořadí :D každou třídu na gymplu mám novej blog, protože se každý prázdniny totálně změnim a starý rubriky a články se mi nechce mazat a měnit. A ještě ke všemu jsem taková svině, že ten starej blog ani nesmažu...) 
O tomhle kroku jsem uvažovala už pěkně dlouho, ale měla jsem jeden jistej problém- adresu.. Byla jsem is téměř jistá, že mě ta adresa musí vystihovat a že nesmí bejt česky... Takže buďto finsky, japonsky a nebo anglicky... Rozhodnu se asi pro tu angličtinu.. Protože jediný, co mě napadlo ve chvíli, když jsem chtěla něco japonsky, bylo "Kurono dankon" což znamená něco, co mě faakt nevystihuje! :D Možná, že první slovo.. Kurono- černá.. Ale to druhý asi ne, protože jsem (i když se o tom vedou pochybnosti :D) holka.. Už asi víte, co ty dve kouzelný slovíčka znamenaj.. Nepište mi to ;)
Ale pořád nevím, jaký souslový mám zvolit... První mě napadlo "My life" což zní fakt děsně ohraně.. Moje oblíbený angliký slovo je "Tart".. Ani nevím, proč se mi tak líbí, když znamená "kurva".. Ale to je jedno... Takže další mělo bejt "The diary of a little tart" Ale to je moc dlouhý, takže jsem to zamítla.. Potom mě napadlo něco.. Něco fakt ďábelskýho.. Nenávidím totiž barbíny! Takže " Barbie killer" ani to nezní moc špatně a celkem dobře se to pamatuje a píše. Ale ještě nevím... A ani nemám vymyšlenej design, což je na tom to nejhorší. Aspoň první design chci mít svojí výrobu. Uvažovala jsem o satanským pentagramu, potom o obvěšený barbíně (fotka vlastní výroby ;)) potom o nějakejch vklách/ vlkouších..  Tyjo.. to sem zase napsala krátkej článek... Poslední dobou píšu děsně dlouze.. A taky se topim ve svejch myšlenkách, který nemůžu napsat do dvýho bločku, na kterým je napsaný "temnej deník- obsahuje informace, které mohou způsobit psychickou i fyzickou újmu (šok, vypadnutí očí z důlu, záchvat histerie)" Na klávesnici se totiž přece jenom píše líp, ale všechny věci sem psát fakt nemůžu, protože za to by mě Tisara asi zabila... Zase jsem se tady rozkecala o úplně nepodstatnejch věcech.. No nic.. Jdu se najíst a pak vymejšlet název blogu... Rozhodně vám ho sem ještě dneska dám...
Čaw
Joo a ještě.. Všimli jste si, že poslední dobou přidávám články jenom já?!

Zamyšlení

7. září 2010 v 20:57 | Šaras |  Naše depresivní kecy
Čawec!
Dneska se nás učitelka na OV (měli jsme ji v 6. třídě na ČJ, ale pak odešla na mateřskou a tak jí máme te´d..) ptala, jaká je naše nejzásadnější změna od tý primy. Nerozmejšlela sem se a napsala, že jsem začala mnohem víc nosit černou barvu. Ale když jsem nad tím pozdějc v parku na lavičce přemejšlela, došla sem k názoru, že těch změn bylo mnohem víc. Všechny byly k horšímu. Začala jsem poslouchat tvrdší muziku, začala jsem být drzá a mít na všechno odpověď. Bohužel se u mě vyvinula i silná představivost, což napomohlo k ještě silnějším záchavům smíchu, když někdo řekl např. "Dokážete si představit Simču plešatou?" Začala jsem se mnohem víc zajímat o kluky a to vedlo k hodně nevraživým výstupům doma před rodičema. Když vztah ztroskotal, vždycky jsem to nějak překousla, ale zhruba ve 13 jsem to začala řešit žiletkama. Doteď jsem se tohohle "odrovnání stresu" nezbavila, možná, že jsem si ho ještě víc vyvinula. Taky jsem začala víc času trávit u PC. Začala jsem mít horší známky. Začala jsem se víc malovat a začala jsem mít černější myšlení. A začala jsem být častějc vyháněná od počítače.. Zdar!

6. 9. pěkný datum :)

6. září 2010 v 14:51 | Šaras |  Temnej deník
Čaw tvoři, patvoři, netvoři!
Dneska bylo pěkný datum.. 6.9. 69 XD Jsem hrozná. Ale všechno aspoň vidím líp. Škola mi v pondělí vždycky utíká. Tenhle rok máme Čj, Tv, Nj, Z, M, D.. To je docela dobrý, až na tu matiku, ale to se snese. Na čj máme vždycky mluvko, neboli mluvní cvičení. Máte ho vždycky jednou za půlrok. Je na nějaký téma (který bohužel vybírá učitelka ://) Tohlec pololetí má každej jedno přísloví a na něj má jakože vymyslet příběh, ze kterýho to přísloví nějak vyplývá.. Já mám "S jídlem roste chuť" Nevím, jestli k tomu budu ochotná nakreslit obrázek a nevím, jestli se mi to bude chtít vymejšlet, nebo to někde seberu :D Uvažovala jsem o "Knize ztracených věcí" a o chlápkoj, kterej chtěl tak moc zlata, až mu, roztavený, skončilo v břiše. Jestli jste to někdo čet, tak víte, o co jde, kdo jste to nečet, přečtěte si to, zaprvý se mi to nechce vysvětlovat a za druhý je ta kniha fakt kouzelná. Má nádhernej konec a i originální příběh. Ve kterým je místama bílej a skoro pořád černej humor. Mno nic.. Padám s našima štěněčíma problémama k veterinářoj.. Čágo! :)