> Urážky na naši osobu nelítostně mažeme!
> Nehlasujeme, nekoukáme na vaše blogy (psát reklamy je zbytečný)
> Rády spřátelíme, ale jen s blogy KTERÉ NEJSOU o : Hannah Montana, Jonas Brothers a podobně..

O Šaras

18. srpna 2010 v 22:32 | Šaras |  O nás
Možná, že byste o mě měli něco vědět.. Rozhodla jsem se, že se vám rozpitvám, abyste věděli, kdyo sedí na druhým konci a píše tahle články o ničem :)

>Narodila sem se 2. 1. 1996 ve znamení kozoroha. Nebojím se dát najevo, co cítím. Nebojím se brečet před lidma, smát se, mračit se nebo někomu říct, že ho miluju (To mi jde asi ze všeho nejhůř) Ale bojím se nahlas říkat můj názor na nějakou věc. Protože mám strach, že mě za můj názor někdo bude odsuzovat. Jsem hoodně perverzní člověk, ale to bude tím, že mi je 14 :D Hodně převracím věty, který někdo řekne a nebo lidi chytám za slovo a všude najdu nějakej dvojsmysl, ale sama nesnáším, když mě někdo chytá za slovo. Jsem hodně otevřená, ale některý věci si nechávám pro sebe.. Nikde se o nich nezmiňuju, nezapisuju si je do deníku a snažím se na ně, pokud možno, nemyslet. Hodně se lidem svěřuju, co mě trápí. Ale nikdy nikomu dospělýmu. Jsem celkem veselej člověk, ale někdy mám jen tak z ničeho nic náladu na hovno. Většinou to vyvolá nějaká zdánlivě nevinná písnička nebo blbej obrázek. Špatná nálada mi nevydrží dlouho. Většinou se přez noc rozplyne nebo jí rozpustí nějakej můj vrtstevník.
>Mám docela kvalitní hnědý vlasy a hnědý oči, který jsou někdy trochu do žluta a jindy maj mírnej nádech červený. Měřím kolem 160cm. Moje kůže je hebká a dobře se oplauje (spaluje).
>Moje zvláštnosti: Měla sem se menovat Eliška. Ale jelikož moje příjmení začíná na E, byl by můj monogram E.E, což nechtěla máma. Takže mi radši dala jméno po sobě a byla spokojená (Já spokojená nejsem) Asi si myslela, že mě toho jména zbaví, když, když jsem byla na světě, mi napsala do rodnýho listu moje jméno. Ale nezbavila. Plno lidí, starejch i mladejch (a někdy i ona) mi říká Eliško. Když jsem o tom začala uvažovat, na kůži na pravým koleni se mi začala dělat bílá pigmentová skvrna, sestavená z jakoby malejch bílejch teček. Když jsem to znamínko nedávno zkoumala, zjistila sem, že má tvar písmene E!
>Moje oblíbený: Jídlo: Asi rejže s kuřetem, kuře s bramborama, zapečený nudle.. Jím všechno možný, jen nesnášim smaženici. Pití: Kola, kofola, minerálky, šťáva atd.. Alkohol: Pivo, zelená, víno s colou, vodka s pomerančovým jusem (pššt :D). Sladkosti: Čokoláda, bonbóny, nanukáče, nanuky, zmrzka, žvejkačky, brambůrky, lízátka,...Zvíře: Vlk. Slogan: "Když to není zábava, nastojí to o můj zájem" "Rozhodla jsem se být nesmrtelná a zemřít jedině, kdyby mi to nevyšlo.".. Hudba: Mám ráda rock a tvrdší hudbu, ale líbí se mi i smutnej text a do toho ostrý kytary (Marilyn Manson- if i was your vampyre, Breaking Benjamin- Dance with the devil) někdy si ráda pustím i techno nebo hardstyle music. Fantasy postava: Jednoznačně vlkodlak. Barva: Nejvíc černá, červená, stříbrná, zelená, modrá. Koníček:Procházení se v lese, lezení na skály, stromy,.. focení věcí, focení sebe, úprava fotek, čtení knížek, kreslení, vymejšlení povídek, válení se v okně, válení se v posteli, potápění se, plavání, ježdění na kole, snowboarding...
Ten člobrdík na obrázku, to jsem já :DJe to upravený v PF, mám tam dodělanej ten červenej melír a ty kostičky jsem tam taky dodělala.. :D
Šaras
 


Komentáře

1 NIka J. NIka J. | 21. srpna 2010 v 12:38 | Reagovat

Prej nemůžu z věty...Moje kůže je hebká a dobře se oplauje (spaluje). =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama