> Urážky na naši osobu nelítostně mažeme!
> Nehlasujeme, nekoukáme na vaše blogy (psát reklamy je zbytečný)
> Rády spřátelíme, ale jen s blogy KTERÉ NEJSOU o : Hannah Montana, Jonas Brothers a podobně..

Červenec 2010

Řetězák z netu :D

23. července 2010 v 13:26 | Šaras |  O nás
Našla sem takovej řetězáček.. :D

Můj divnej pocit

20. července 2010 v 21:52 | Šaras |  Naše depresivní kecy
Čaw :(
Mám děsně divnej pocit.. Úplně chorobně děsně příšerně šíleně depresivně nesnesitelnej pocit paranormální nenormální nakažlivý hrůzy! Prostě ani nevim PROČ? Je to divný, asi jen tak ze zvyku.. Nebo na tom má možná podíl Faunův labyrint.. Je to vo takový holčičce, který umře táta a její máma čeká dítě s nějakým kapitánem a ta holka ho nemá ráda.. Jendou jí strašilka dovede do lesního labyrintu, kde je starej faun a tím to všecko začne.. Je to z válečný doby, a je to neuvěřitelně hnusný! Ten kapitán to je takovej ***************** (Každá hvězda znamená jedno sprostý slovo..!) že t osnad ani není možný.. Jsou tam děsně hnusný věci a plno krve, nedá se na to dívat... Takže sem šla radši sem a do sluchátek na plný pecky DJ café.. Jestli ho neznáte, tak koukněte na youtubko, mě ty jeho tracky děsně uklidňujou.. Je to jen hudba, takže si člověk může představovat, o čem to je... Zatim

Neska sem se málem zabila (alá jakejsi nedopsanej článek ze zimy..)

16. července 2010 v 18:05 | Šaras |  Temnej deník
Čágo bello, mý depresivní vrstevníci!
Neska byl fakt zajímavej den....
I když nepatřim mezi růžový barbiny, co nedaj bez make upu a dalších věcí ani ránu, stejně mě je nepříjemný, když necejtim černou tužku, kerou si každý ráno podmalovávám oči... Dneska sem nějak nestíhala, ale namalovat sem se (celkem úspěšně) zvládla... Ae musela sem spěchat, abych nepřišla pozdě do ústavu... Teda na gympl.. Sice první hodinu výtvarka, ale ten učitel je punťa jak vyšitej, takže sem si stejně mákla... Ráno bejvá tak -1 stupeň ale odpoledne to zase taje, takže to šíleně klouže na silnicích... Ještě nepříjemnější bylo, když na mě lidi čuměli jak na přízrak, pochodující si v červenejch pohorkách, šedivý bundě se žlutym pruhem na prsou (je značková xD) podmalovanejma očima a velkou červenou kapucí od nuggetky (mikča), kerá se vzádu za krkem majestátně tyčila... Jak sem si tak vykračovala, najednou mi podjela noha a měla sem fakt so dělat, abych tu mojí piruetku alá pád na hubu přede všema ustála... Lidi se pochechtávali, naštěstí nikdo moc známej (jasně, ze základky, ale nejsou to moji kámoši..) Když sem se teda úspěšně došourala až ke skříňkám, vytáhla moje vyblitě zelený crocs, na kerejch sou černý a červený nápisy, vyšplhala sem ty tři patra až do naší třídy... Tyjo.. schody po ránu sou fakt vo život...
(Tak to vidíte.. Projíždim nedopsaný články a najdu tam tohle.. :D Už si bohužel nepamatuju, co bylo dál, tak to máte aspoň takhle..)

_rcal kos ještěrku na štěrku, vy_rcal jí baterku

16. července 2010 v 18:03 | Šaras |  Naše depresivní kecy
Ahoj lidi...
Poslední dobou hrozně myslim na jednu naši známou... Už tomu bude rok, co si jí vzala rakovina.. Vždycky, když si na ní vzpomenu, vybavím si jí, jak na silvestra, úplně opilá v převleku za berušku, skákala po stolech a přesně to, co je v názvu článku furt dokola zpívala.. Ten silvestr, na kterým se to stalo, už je hodně přikrytej časem a málokdo si na něj vzpomene. Já to ale dělám hodně často, protože mi tu známou pořád něco připomíná. Možná, že to je to, že sem se zrovna vracela z tábora a máma mi hned ve dveřích říká: "Šaras, ____ umřela.." Fakt jsem jí měla ráda, když sem byla malá, říkala sem jí "ta hodná paní", navíc to byla ségra jedný paní, která dělá v papírku a tak sem vždycky dostala nějakou menší slevu, ale o tom pššt..
(To byl depresivní kec pro tyhle prázdniny, doufám, že další už nebude.. Nechci vzpomínat, protože vzpomínky bolej a když si vzpomenu na minulý prázky touhle dobou..)

Zatentovaný MEGAvideooo!

16. července 2010 v 9:39 | Tisara |  Zvrácenost světa
No tak to teda neeee! To sme si neujednali! Představte si situaci: Jste vy a počítač. Počítač je zapnutej. Vy jste taky zapnutý a čumíte na film. Libujete si, že už se vám to megavideo nestopne, poněvadž jste ho zapnul před ... dejme tomu před třičtvrtě hodinou. Sledujete jak Van Helsing, Frankeinstein a nějaká divná ženská zabíjej upíry, který zabíjej pro změnu je, jste napnutý jak poklopec nadrženýho úchyla a teď se vám tam objeví ta nesnášená tabulka, která vám ohlašuje, že jste se již dívali bla bla bla minut a teď musíte hodinu čekat, než vám to zase naběhne! mezitím vesele zapomenu kdo je mrtvej, kdo se změnil v upíra, kdo není mrtvej a kdo je mrtvej, ale žije... No prostě nas*at! To je opravdu hrozný ten dnešní (internetovej) svět.
Jo...
Jinak vás po dlouhý době zase zdraví druhá majitelka blogu :D

Opět nějaký fota

1. července 2010 v 20:03 | Vaše zamilované eŠ :D |  O nás
Čaw antikristové!
Mám depku.. Kvůli brášínoj, kterej hodlá odjet na Moravu.. :(
Musela sem to vychodit, ale na to chození sem se taky patřičně ustrojila... Nevim, jestli se vám bude můj štájl líbit, ale prostě je tu:
me as(s) emo