> Urážky na naši osobu nelítostně mažeme!
> Nehlasujeme, nekoukáme na vaše blogy (psát reklamy je zbytečný)
> Rády spřátelíme, ale jen s blogy KTERÉ NEJSOU o : Hannah Montana, Jonas Brothers a podobně..

Kus tý mojí naruto- úchylárny

29. června 2010 v 20:04 | Šaras (Kdo jinej?!) |  Povídky
Školní zvonek ohlašuje polední pauzu a studenti se hrnou hlavními dveřmi ven. Najednou se ozve rána a oknem proletí cosi s blonďatými rozježenými vlasy. Za chlapcovým tělem se řítí proud nadávek- "Ty kreténe jeden blonďatej! Ty teplouši nadrženej! Ty…" Sasuke nestačí dokončit svojí sprostou myšlenku, protože ho do hlavy trefuje kámen velikosti pěsti.

Naruto si oklepává prach ze svojí oranžové kombinézy a brblá si pro sebe nehezké věci. Opodál stojí Sakura s Hinatou. Obě mají šokovaný výraz a dívají se střídavě na sebe a pak na Sasukeho, jehož bezvládné tělo visí z okna. Ostatní studenti se o bitky, které se odehrávají mezi Uchihou a Uzumakim stále častěji, nezajímají. Spíš už si na ně zvykli.
Hinata si utírá slzu a polohlasně se baví se Sakurou. "Myslíš, že bych měla u Naruta šanci?" Sakura pomalu přikyvuje. "Tak víš co? Uděláme o víkendu párty. A nebo! Hned zejtra!" Hinata se nadšeně podívá na Sakuru a skoro skáče radostí. "Tak jo! Ale musíme něco nakoupit. Jídlo, pivo, brambůrky…"
Druhý den ráno//*
"Sasuke.. Nechtěl bysi.. Totiž… Nemáš.. Dneska odpoledne čas?" Zeptala se Sakura a mírně zčervenala. Sasuke očividně nevěděl, co si o tom má myslet a tak se na Sakuru mile usmál "No, je čtvrtek, to mám vždycky volno. Proč se ptáš?" V Sakuřiných zelených očích se blýskla naděje. "Mám u nás doma menší kalbičku. Nechceš tam přijít? Budou tam všichni z naší třídy, určitě bude prdel." Sasukeho zaskočio, že Sakura mluví sprostě, protože on si jí vždycky představoval jako malou a šedou šprtku. Kdyby se uměla víc odvázat, určitě by se mu líbila víc. "Tak jo, určitě přijdu. V kolik u tebe mám bejt?" Sakura zalovila v batůžku a vytáhla odtamtud štos barevných papírků. Jeden mu podala "Tady to všechno je. Klidně u nás můžeš přespat, protože.. Zejtra je prej ředitelák, Tsunade odjíždí někam pryč." Sasuke si vzal papírek, úhledně ho složil a strčil do kapsy. "Budu tam. Měj se" Řekl, otočil se na patě a zmizel v učebně fyziky. Sakura se musela usmát, měla ze sebe radost. I když se Sasuke snažil na sobě nedat nic znát, bylo jasné, že ho potěšilo, že se s ním taky někdo baví. Ve škole ho totiž moc lidí rádo nemělo. Byl prostě moc dokonalý. To Sakuře nevadilo, spíš naopak. Ještě s úsměvem na tváři popošla ke schodům (byla úplně nejvýš, na konci točitého schodiště.) a zezhora zavolala " Párty dneska u mě!" Když všichni, kteří tam stáli, zvedli hlavy, vysypala na ně pozvánky. Každý ukořistil jednu.
Později u Sakury doma
Zábava byla v plném proudu, alkohol tekl proudem a přiopilý Naruto něco hučel do Hinaty, která byla pod vlivem lahve vína, kterou do ní nalila Sakura. Hinata se na Naruta podívala, přiblížila se k jeho rtům a… Došly mi nápady :D Jesti mě něco napadne, dopíšu to sem ;) :D
Tak co, čte se to dobře? Vypadá to normálně? Nemám na povídky talent, ale měla sem mrtě nápad :D Hňa hňa.. Už jdu, není tu co dělat a naši nejsou doma, takže *> Volume na reprákách doprava :)
P(éé) áčko :)
Pokráčko 30.6. :D
Hinata se na Naruta najednou podívala, přiblížila se k jeho rtům a (Nemohla sem se rozhodnout.. Buďto ho měla poblít nebo mu dát pusu.. Radši sem se rozhodla prot to druhý :D) dala mu velmi opatrnou pusu. Naruto byl ale dost v náladě na to, aby se styděl, takže Hinatě pusu vrátil, ale přitom otevřel rty a byl z toho pěkně vášnivý francouzák. Hinata jednou svojí rukou sklouzla k chlapcovi poklopci. Rukou zkušeně rozepla knoflík a zabloudila dovnitř. Naruto slastně vzdychl. Ale najednou mu tak nějak došlo, že se na ně všichni dívají, zčervenal a vzal modrovlasou dívku do náruče. Sakura bohužel někam zmizela a kromě ní se tu vyznal jenom Sasuke, který jí dům prodal. Ale Sasuke byl taky pryč. Musel jít někam se Sakurou. "Kolík jeden" Pomyslel si Naruto a vydal se hledat něco, kde by byli s Hin sami. Protože už se jejich touha nedala moc ovládat, zapadli hned do prvních dveří, na které narazili. Naneštěstí to byla koupelna.
//* Mezitím v Sakuřině ložnici//
Sakura seděla vedle Sasukeho a pokukovala po něm. Pod nimi se válely dvě plastové lahve. Podle pachu bylo poznat že to, co tam bylo před tím, než to vypili, byl rum s colou. Určitě to ale nebylo jediné, co oba tenhle večer měli. Sasuke měl na své bílé košili flek od červeného vína a ze Sakury táhlo pivo. Oba se dívali na zem a bylo jasné, že nevědí co říct. Trapné mlčení prořízl Sasukeho hluboký hlas. "Takže ty.. Sis pořád ničeho nevšimla? Jako že.. Mejch citů k tobě? Nic.. Nic ti nedochází?"
Sakura se na něj nechápavě podívala a v zelených očích měla mlhu. "Co by mi mělo dojít? Myslíš, že nevím, že jsem pro tebe jen nicka? Jen otravná holka, se kterou musíš bejt z donucení v týmu? O tom vím.. A moc dobře! A vím i to, že Naruta na smrt nesnášíš. I když je to tvůj parťák.." Sasuke jí přerušil. "Nic z toho není pravda! Chápeš? Nic! Snažím se, aby se na mě Naruto upnul, protože je fakt fajn, i když má milion chyb! A tebe.. Tebe Sakuro miluju. Ale chápeš, jak je to pro mě těžký?! Když mi všichni nadávaj a nikdo mě nechce?!" Po těchto několika větách si Sasuke sundal mikinu a Sakuře se naskytl pohled na hluboké jizvy, které měl mladý Uchiha na levé paži. Přejela po nich prstem.
"Je mi to tak líto. Nevěděla jsem.." Sasuke jí umlčel dlouhým polibkem.. Zase mě dál nic nenapadalo. Vím že je asi fakt blbý dělat ze Sasukeho psychicky labilního tvora, ale stalo se... :D Další díl asi zase zejtra, ale moc si neslibujte, v pátek odjíždim do chorvatska.. :(
 


Komentáře

1 Sasaki Sasaki | Web | 30. června 2010 v 12:16 | Reagovat

jo dá se to číst xD vše co je s Narutem čtu ráda xD

2 Šaras Šaras | Web | 30. června 2010 v 21:30 | Reagovat

Aspoň že se t odá číst :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama