> Urážky na naši osobu nelítostně mažeme!
> Nehlasujeme, nekoukáme na vaše blogy (psát reklamy je zbytečný)
> Rády spřátelíme, ale jen s blogy KTERÉ NEJSOU o : Hannah Montana, Jonas Brothers a podobně..

Červen 2010

Konec Školy.. YAHOO!

30. června 2010 v 21:44 | Šaras - Tisara odmítá psát články!! :D |  Naše depresivní kecy
Čaw jashinisté, satanisté a jiní tvorové!
Mučení je koneec! Sice sem tak trochu masochista, ale školní mučení se fakt nedá.. Naštěstí už je tomu konec :). Dva měsíce volna! Yahoo!Ty dva měsíce začali dobře.. Jak jistě víte, 30. 6. maj svátek Šárky.. A i když bych se radši jmenovala jinak, mojí mámu nenapadlo nic originálnějšího, než mě pojmenovat po ní.. To je děs! :/ Ano, vaše ctěná, temná a poněkud zamilovaná Šaras se jmenuje po svý mámě.. Mno nic.. Dostala sem dort, nějaký černý a červený hadry a byla sem spokojená.. Tuna lidí mi popřála a dokonce sem dostala i tkovej faakt super praktickej dáreček.. Peněženku od Tisary.. Je na ní vlk a je prostě hustáá :) DĚKUJUU. Nevím, co vám mám ještě říkat.. Dneska sem byla na koupališti. Od jedný do půl sedmý. Bylo tam asi 14 l(zas to hnusný číslo!!) lidí z naší třídy. Celkem prdel. Nejlepší to bylo v těch sprchách. Je tam místnost, na každý straně 5 sprch a jako podlaha a stěny jsou dlaždičky. My sme si pustily všechny sprchy a náš milovaný dráček Tisara se začala klouzat po prdeli.. Málem sejmula takovou starou babičku :D Pak nás vyhodila uklízečka ven a pak už nic moc zajímavýho..
Jo a ještě jedna novinka.. V pátek jedu pryč :( Do Chorvatska.. Bohužel, jedu na tejden, takže nic moc :( Bude tam nuda, jedu tam s máti :// Ale snad se to přežije..
Takže se pro dnešní den a noc mějte a pamatujte >>> DVOJSMYSLY JSOU VAŠI PŘÁTELÉ<<<

Kus tý mojí naruto- úchylárny

29. června 2010 v 20:04 | Šaras (Kdo jinej?!) |  Povídky
Školní zvonek ohlašuje polední pauzu a studenti se hrnou hlavními dveřmi ven. Najednou se ozve rána a oknem proletí cosi s blonďatými rozježenými vlasy. Za chlapcovým tělem se řítí proud nadávek- "Ty kreténe jeden blonďatej! Ty teplouši nadrženej! Ty…" Sasuke nestačí dokončit svojí sprostou myšlenku, protože ho do hlavy trefuje kámen velikosti pěsti.

Menší ohlášení :D

29. června 2010 v 19:45 | Šaras |  Naše depresivní kecy
Eum...
Eum.. :D
Nazdááár!
Mám takovej pocti, že sem vůůbec, ale vůbec nikdo nechodí :( Žere a sere mě to! Ale co se dá dělat? Asi někde vyvěsím nějaký reklamy, protože povídat si jen tak do internetu se mi fakt nechce :P
Mno.. A když už sem sem milostivě zavítala, tak se vás aspoň zeptám, jak jde život.. Zejtra je vysvědčení, což je pro některý jedna z nejdepresivnějších událostí celýho roku.. Já to nehrotim. Pro mě sou důležitější jiný věci.. Třebas jistej emo chlapéc.. Nebudu se tady vykecávat, protože je dost dobře možný, že se sem někdy koukne.. :DK mýmu milostnýmu životu nechci žádný komentáře.. Poslední dobou sem si jich vyslechla fakt dost.. A moc slušný teda nebyly.. Byla sem označená za tu zlou paní, který se někdy říká jako pedálu od kola.. No jo.. Nic s tim nenadělám.. (Nenápadně změníme téma..) Píšu povídku! Narutovskou povídku.. Původně to měla bejt Yaoi, ale pak sem se na to vybodla, protože psát o * v * mi nějak vzrušující fakt nepříjde.. Takže se Sasuke místo s Narutem vyspí se Sakurou, ale Naruto v tom bude účinkovat taky.. Mno, nechte se překvapit :D Když se zadaří, bude tu ta povídka ještě dneska..
Zatim Péčko.. Chci říct.. Páčko ;)