> Urážky na naši osobu nelítostně mažeme!
> Nehlasujeme, nekoukáme na vaše blogy (psát reklamy je zbytečný)
> Rády spřátelíme, ale jen s blogy KTERÉ NEJSOU o : Hannah Montana, Jonas Brothers a podobně..

Únor 2010

Mám wysoký IQ

26. února 2010 v 15:32 | Tisara |  Temnej deník
Hurááá! Právě ysem si dělala IQ thesth a wyšlo mě, že mám welmi wysokou intheligenci! WOW!
Yá wim, že tho ye asi blbosth, ale ye fayn, když se vám něco thakowýho sthane. Podle tohohle thesthu ysem v menze. To ye skupina lidí, ktherá má IQ wyšší yak 130. Supher supher supher!
Třeba budu druhey Einstein... Nee, tho ne... Then měl diwný wlasy. XD Mno ale yinak yako supr.
Zwedlo mi tho náladu (a thaky sebewědomí). POZOR POZOR! Hladina Ega nebezpečně stoupááá! Zachraň se kdo můžeeeš! Ne-e. Kecááám. Ale fakth schwálně mi do komenthu napišthe, yak ysthe dopadli wy.
Tááády ye odkaz.
A aby ysthe mi wěřili thak thu máthe obrázek (yá newim yak tho nazwath):

Výsledek IQ testu

Gratulujeme! Úspěšně jste dokončili IQ test...

Vaše IQ je:

136
Velmi vysoká inteligence


Ysem z5 a o5 brzo zmizim...

20. února 2010 v 20:18 | Tisara |  Naše depresivní kecy
Mnooo zdááár živočichovééé! Yak se daří? Mě celkem fáyn, yenom mě poslední dobou úplně mrtě drtí škooola! Samí písemky a dopíska, sem si myslela, že tho nepřežiyuuuu! Ale yinak dobrý zpráwy ysou, že mě přišly 2 trika s Emily Strange! Takový krásný! Opravdu KRÁSNÝ! W thom husthym slowa smyslu. Taky sem si koupila další 2 placky s již výše zmíněnou osůbkou a dosthala som nowey mobil. Samsung Corby. Říká to někomu něco? Ne? No thak ye tho dothykáč, a líbí se mi. Nechci číst žádný kritiky na thendle typ! JASNÝ?! Then kdo napíše, že má lepší, tak je určitě zamidrákowaney hayzl, nebo zbohatley snob, nebo nafoukaná pipka. a then kdo má horší thak záwidí. A co wyyy? Yak yde žiwoooth? Snad sthe si nemyslely, že se mě zbawíthe? Ye sice fakt, že thu moc nebudu a protho spolíhám na Šaras, že sem bude přidáwath, páč musim psáth powídky na autorskey pořad a malowath obrázky do wýtwarky. A SAMOZŘEYMĚ dělath úkoly! Hádeythe z čeho máme neywíc úkolů... Z čééééyiny. Tha učitelka si snad myslí, že budem celý prázky sedět doma na pr*eli a psáth úkoly!
No nic ydu se díwath na TV, thak zdarééc!

Z5..?

19. února 2010 v 18:17 | Šaras |  Naše depresivní kecy
Whj...
Mnooo... Dejme tomu, že sme trochu zanedbávaly...
Ale tak komu se to řekne, mít čas, když se pořád musí šrotovat matiku, vynášet koše, uklízet, vynášet kočičí záchod... Chodit se psem ven... Ale teďkon bych měla mít trochu času... Do soboty.. Vneděli jedu (nerada..) s mojí matkou na hory.. Budem tam asi tejden... Když už tam teda jedem, tak doufám, že tam aspoň budou nějaký kluci... Nebo aspoň někdo, s kym si pude pokecat! Jinak asik změnim design za jinej, taky depresivní.... Ale asi to nebude moje práce, nejspíš ho někde stáhnu... Mno, toť vše k mýmu návratu... Přidám nějaký články a mizim... Ještě musim trochu zkultivovat můj druhej (samostatnej) blog...