> Urážky na naši osobu nelítostně mažeme!
> Nehlasujeme, nekoukáme na vaše blogy (psát reklamy je zbytečný)
> Rády spřátelíme, ale jen s blogy KTERÉ NEJSOU o : Hannah Montana, Jonas Brothers a podobně..

Pekelně otrávená...

12. prosince 2009 v 17:56 | Tisara |  Naše depresivní kecy
Dnes si už podruhé musím stěžowath. Thenthokráth na ŠKOLU! Wážně... Yá přežiyu arzenik w yídle, setnutí hlawy i kosnutí něyakou thou yedowathou hawětí, ale co ye moc tho ye moc! Dnes ysem už podruhé we swém žiwotě umřela! (neptheythe se mě kdy a proč ysem umřela poprwý, tho si necham na yindy) Opisowath 9 sešithů ze školy, páč ysem theyden chyběla mě zabilo. Naštěstí mám schopnosti (ktheré wy postrádáte), že ysem se dala zase dohromady a žiyu si depresiwně dál... ŠKOLA ye wážně Šíleně Kruté Obtěžowání Líných Adeptů! Ale ysem na sebe hrdá. Dokázala ysem tho! Opsala ysem tho! S pomocí mé oblíbené písničky Diary of Jane (určitě si tho poslechněthe!) ysem se wahrabala z hromady rownic, eposů a průmysloveych nesmyslů a píšu thentho článek. Musím uznath, že ysem musela využíth síly pozitivní nudy, abych tho zwládla. Thak a theď musím zašátrath v šuflíku a naleznouth nějaký obwzlášť sadisthický způsob smrti pro mé učithele. Á thady tho ye! Moye příručka s názvem SMRT pomalu a bolestivě ye zase na swětě! Theď yeště zkouknouth obsah a připrawith nože. (Hledá sadu svých kuchacích nožů značky LOST a připrawuye falešné úmrtní listhy.) Hothowo. Thak počkáme do pondělí a dáme se do díla. A yak ye chci wlastně sprowodith ze swěta? Yá wám tho thu napíšu:
(Z důvodu extrémního sadismu byla tato část článku odstraněna adminem sítě blog.cz. Děkujeme za pochopení.)
A pozor! Nesmíthe se splést! Hrozně (čtěte hezky - autorka není schopná toto slovo psát - nezná jeho význam) podle náwodu! Mějthe se a pamathuyte si: Nože vždy připrawené k činosti!
 


Komentáře

1 Darken Darken | 12. prosince 2009 v 20:18 | Reagovat

Zcela souhlasím! Školu by měly vážně zrušit... Ale musim se přiznat, že jsem se při čtení článku málem počurala smíchy...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama