> Urážky na naši osobu nelítostně mažeme!
> Nehlasujeme, nekoukáme na vaše blogy (psát reklamy je zbytečný)
> Rády spřátelíme, ale jen s blogy KTERÉ NEJSOU o : Hannah Montana, Jonas Brothers a podobně..

Prosinec 2009

Konečně volno!

22. prosince 2009 v 18:38 | Šaras |  Temnej deník
Tě mňau!
Konečně, poslední den školy! Do toho našeho ústavu zavítáme spolu s Tis až příští rok! Ale to sem vám říct nechtěla. Tissie (hehe.. taková milouč ká přezdívka..) má Vánoce z toho, že už budou Vánoce.. Tou svou náladou mě totálně nakazila! donutila sem naše, abychme stromek zdobili už neska. Bohužel, mamka má tradici, že vždycky musej hrát koledy.. Při zdobení stromku.. :( to fakt vždycky skřípu zubama a představuju si písničku Would You Love a Monsterman od Lordů... No jinak sem dostala od holčinek za třídy krásný dáresy... Náušnice, obrázek vlků a podobně.. :) děkjú :)... Možná sem přibydou fotky ze zdobený stromu, ae možná ne, naše číča, MufFy ja jěn dělá dost krutý nálety...
Thak, Jashin s wáma :)


Zas*ané viry!!!

16. prosince 2009 v 16:59 | Tisara |  Naše depresivní kecy
Zdar! Yá se snad zcwoknu! Kexnul mi comp... Zase... Kwůli thomu, že ho moye malá sestřička zadělala... Budu wraždííííth! Držthe mě někdo! Thohle píšu z mýho kroužku PC-grafiky, thakže doufám, že mě nenayde učithelka... Mno ale k wěci. Šaras wám zathayila welice důležithou věc ohledně našeho zmrzlinowého wýlethu. Thýká se tho sthánku se zbraněmi. Yá yakožtho ... no prostě yá. Ysem tham samozřeymě hned běžela a pokusila ysem se za sebou táhnouth i Šaras. Tha s wýrazem naprosthého neštěstí se wydala za mnou. Yá oči nawrch hlawy powídám: "Hele Šaryš thy kathany ysou husthý!" Šárka se zatwářila nechápawě a řekla: "A co ysou kathany?" Yá: " No tho wedle těch mačeth..."
Šaras: "Myslíš tho s thim hnědym držákem?"
Yá:" Ne.. Tho ye tha mačetha..."
Nyn... Co se dá s náma dělath... Yinak moc článků teď ode mě nečekeythe, páč se nedosthanu na neth...
Zdar lidi a Jashin s wáma.

Zmrzka v zimě

14. prosince 2009 v 19:09 | Šaras+Tisara |  Temnej deník
Wrau!//*Tě mňau!!!
Dneska sme byli s Tis po tejdnu ve škole, celkem výhoda. Měli sme psát z matiky, ale nás psát nenechala, ptže ty úlohy nechápem. Pak sme psali z občanky (vůbec nic sem nevěděla) a tak sme tam napsali, "chyběla". Po škole sme se domluvily, že pudem do města, takže sem šla nejdřív domů, Tisa na matiku a pak sme se sešly. Byly sme ve městě a šly sme "K Čarodkám", to je takovej magickej obchůdek, plno svíček, náušnic, batiky a piercingů, krásnej shopík. Nakoupily sme (Tisa..) pro všechny naše kámošky, pak sme šly do Slaměnky (mrňatej shop s různejma blbostma od mějdel po čaje..) ale nic sme tam nenašly, tak mě napadlo, že pudem do Máje (Takový dvoupatrový obchodní středisko, je tam asik 20 shopů- papírko, ťamanský oblečení, intersport, elektronika, ... , ale ještě před tim Tisa dostala na něco chuť, tak sme šly do cukrošky. Obě sme si daly zmrzku, čokoládovou. No dovedete si to představit? Dvě holky, co se procházej mezi stánkama Vánočních trhů, oblizujou čokoládovou zmrzku a tleměj se jak zjednaný? Asi těžko. Tak sme se procházely a já prohodila :"To se nám teďka nebude kouřit od pusy." A Tis "No, to asi ne.." Tak sme oblizovaly zmrzku, kolem nás hrály koledy, všichni ticho a najednou Tisa, kerý už se zmrzka ohřála natolik, že vypouštěla pár :"Hélé, já kouřim!" Obě sme se na sebe podívaly a vybouchly smíchem. Pak sme už šly, jen sme se jukly do intersportu a tak.. Zastavily sme se u plaváku, je před ním taková dekorace, vodotrysk, jak sou -3, tak ta voda zmrzla a udělala se tam kaluž. Po tý sme se klouzaky a obdivovaly, jak tam ta voda pěkně zmrzla, pak tam přiklusla taká holčička, asi 6-8 roků, možná trochu míň a sklouzla se a dala si na hubu, přistála přímo na prdeli, Tis ten smích se snažila potlačit, ale já měla strašnej výgeb.. Jetšě se smíchem sme se rozloučily- Jashin s s Tebou. řekla sem, Tis- I s tebou, "ťukli" sme si a šli.
A JASHIN I S WÁMA!

Známky- černý kočky

13. prosince 2009 v 13:05 | Šaras |  Picty
Tě mňau! Zase otrawuju xD Tentokrát s pictama černejch koček... =3 sice mam radši vlky, ae kočky sou takový depresiwnější xD A taky je miluju (ďábelsky se usměje, načež chytne svoji moratou kočku za ocas a vyhodí ji z pokoje..)

Mám supher náladu!

13. prosince 2009 v 12:18 | Tisara |  Naše depresivní kecy
Zdar. Lidi asi ysem se zbláznila! Mám supher náladu! V mým případě tho asi znamená něco trochu yinýho než we wašem, ale tho pochopíthe... No prostě naplánowaly ysme si se Šaras thakowý trošku překwápko na příští páthek a yá už se hrozně těšim... Bude tho poměrně zábawa, řekla bych. Pro nás... Ne pro wás... Neboythe nechci odpálith planethu nebo thak něco (zatím) ale prostě bude sranda. Diwný co? Dokážethe si mě předsthawith wytlemenou? Asi ne... Ale yá yo... Holt zázraky se děyou. No a k thý moyí náladě... Použiyu citaci z moyí oblíbený knížky, aby se wám tho líp chápalo.
Thakže: Někdy mám pocith, že ysem na celém swětě úplně sama a že po zbythek žiwotha neuwidím ani neuslyším yinou lidskou bythosth... Někdy mám pocith, yako bych měla w duši tmu. Yako bych už nikdy neměla spatřit denní swětlo... PARÁDA!

No... co dodath... asi radši nic. Měythe se themně...

Konverzace..

13. prosince 2009 v 11:24 | Šaras+Tisara |  Naše depresivní kecy
Naše konverzace.. Darken jí chtěla vidět, tak jí tu máš... :-D

Hemenex

12. prosince 2009 v 19:02 | Šaras |  Naše depresivní kecy
No... No to snad né! Psala sem si s Tisarou, plánovala sem Silvestr, jak sem se chtěla ožrat u babi K. ale "operátor" na mě volá :"Šári, jdi si udělat hem( )en( )ďoura, ať ti to Rosťa nemusí dělat." Né že by Rosťa nebyl dost zaměstnanej čuměnim na foptbal, ale tak sem teda šla....Co je taky složitýho na tom "nakrájet brambory do pánve a prdnout na to vejce?" Nejsem žádná slepice, bručela sem si pod ofinou mastnejch hnědejch vlasů.. Tak sem teda nakrájela brambory a všetco... Nebylo mi řečeno, že se to nemá míchat.. Byla sem nakvašená, sem po angíně, bolej mě kolena jak svině a mam ještě někde postávat u plotny... TSSS! Vzala sem pepřenku a skoro celou sem jí vyklopila do pánve a celou tuhle "pochoutku" sem pokryla bílym sušenym česnekem "ať si šmáknou.." řekla sem a ďábelsky se usmála...Jaký smutný bylo, když sem to měla všechno sežrat já... Ale co, teď to do sebe soukám je to výborný! Máma ode mně ochutnala a málem jí uhořela pusa, ale co... Sem v depresi.. Zase.. A z čeho? ZE ŠKOLY! Nesnášim to místo! Nemám vůbec nic opsanýho, učitelé mě zabijou.. Navíc v pondělí píšem dvě písemky, z občanky a z matiky... Fakt nerada to připouštim, ale budu se muset zejtra šprtat a dopsat zbytek sešitů...
A dám vám radu, hudba pomáhá! Skoro na vše! Když sem smutná, pouštim si pořád dokola Hard rock hallelujah od "Lordů" a nebo Ty a já od Anticque...Teď poslouchám něco od Metaliky.. Je to klip sestříhanej z obrázků vlků..Takže sem si ho pustila, ale typovala sem, že to bude něco pořádně krvavýho a vono to zní spíš smutně...Takže Lordy.. It snows in hell....KURVA SATANE!..
No nic, jak řiká Šaras, vrtichvost s Váma.. =3


Pekelně otrávená...

12. prosince 2009 v 17:56 | Tisara |  Naše depresivní kecy
Dnes si už podruhé musím stěžowath. Thenthokráth na ŠKOLU! Wážně... Yá přežiyu arzenik w yídle, setnutí hlawy i kosnutí něyakou thou yedowathou hawětí, ale co ye moc tho ye moc! Dnes ysem už podruhé we swém žiwotě umřela! (neptheythe se mě kdy a proč ysem umřela poprwý, tho si necham na yindy) Opisowath 9 sešithů ze školy, páč ysem theyden chyběla mě zabilo. Naštěstí mám schopnosti (ktheré wy postrádáte), že ysem se dala zase dohromady a žiyu si depresiwně dál... ŠKOLA ye wážně Šíleně Kruté Obtěžowání Líných Adeptů! Ale ysem na sebe hrdá. Dokázala ysem tho! Opsala ysem tho! S pomocí mé oblíbené písničky Diary of Jane (určitě si tho poslechněthe!) ysem se wahrabala z hromady rownic, eposů a průmysloveych nesmyslů a píšu thentho článek. Musím uznath, že ysem musela využíth síly pozitivní nudy, abych tho zwládla. Thak a theď musím zašátrath v šuflíku a naleznouth nějaký obwzlášť sadisthický způsob smrti pro mé učithele. Á thady tho ye! Moye příručka s názvem SMRT pomalu a bolestivě ye zase na swětě! Theď yeště zkouknouth obsah a připrawith nože. (Hledá sadu svých kuchacích nožů značky LOST a připrawuye falešné úmrtní listhy.) Hothowo. Thak počkáme do pondělí a dáme se do díla. A yak ye chci wlastně sprowodith ze swěta? Yá wám tho thu napíšu:
(Z důvodu extrémního sadismu byla tato část článku odstraněna adminem sítě blog.cz. Děkujeme za pochopení.)
A pozor! Nesmíthe se splést! Hrozně (čtěte hezky - autorka není schopná toto slovo psát - nezná jeho význam) podle náwodu! Mějthe se a pamathuyte si: Nože vždy připrawené k činosti!

Sníh... jaká to zbytečnost

12. prosince 2009 v 15:17 | Tisara |  Naše depresivní kecy
Zdrawím. Ano opět ysem tho yá kdo přidáwá článek. Chci si stěžowath na počasí. Tho se then Jashin snad zbláznil, že dneska sněží?! Yá wim, že někdo asi má sníh rád, ale yá k těm šťastliwcům nepatřím. Abych řekla pravdu, thak wlastně není moc věcí, ktherý bych měla ráda. Ale ano. Mám ráda déšť. A bouřky! Déšť ye thak wolný a diwoký... K čemu wůbec then sníh ye? Co s ním? Sthawěth infanthilní sněhuláky, nebo si znepříyemňowath čas yinými wenkowními aktiwithami... Ye tho wlastně yen woda. Mrazem swazowaná a neswobodná woda. Ye tho k smíchu, yak zdání klame. Nechápu proč lidé nemayí rádi déšť. Sníh nemám ráda. Mothá se do wlasů, yako by prosil o pomoc, aby konečně roztál a sthal se swobodnou kapkou wody. Wím, že se na swěth díwám poněkud skepthicky, ale podle mě ye tho thak lepší. Člowěka pak nic nepřekwapí, když wšechno widí rownou černě. Ostatně wšichni žiyeme w době, kde ysou yen samí cynici (včetně mě...), thak bychom si měly začít zwykath. Zayímawé... Od sněhu ysem se dosthala až k hanění dnešního swětha... Hm... Skwělé!


Ta temná... Tisara

11. prosince 2009 v 21:00 | Tisara |  O nás
Thak hoy. Mám něco o sobě napsath, ale co... CO?! Počkejthe chwíli... (Hledám mozek po pokoji. Nemůžu ho najít. Ahááá! Tady ye! Zastrčeney hluboko pod posthelí!) Thohle ysem prostě yá... Yedna ze dwou mayitelek thohohle blogu. Yasně, yá wim, že wás asi nezayímay něyaký moye kidy o moyí osobě, ale ysthe thady, thak tho budethe museth přetrpět. Yá ysem prostě thakowá normálně nenormální holka, která ye nespokoyená s dnešním swěthem. Proč? No prostě proto. Narodila ysem se yedné, pro mě smutné noci 12. čerwence 1996. Co z thoho wyplýwá? No asi tho, že mi ye pouhýh zpropadených třinácth let... Hrozney věk. Dále mám ráda knihy a fanfiction wšeho druhu, červenou a černou barwu (yak ysthe si ráčili wšimnouth), animáky, Emily Strangovou a VIŠNĚ! Miluyu VIŠNĚ! You thakový rudý, a když se do nich kousne krásně se vylije červená (ano zase tha barwa!) šťáwa... Ale co tho thady melu... Až si thohle přečthe Šaras thak yi klepne... Už nebudu psát o thom co mam nebo nemam ráda, páč mě tho přesthalo bawith. Tho ysem celá yá... Články píšu podle thoho, yak se zrowna ceytim, nebo prostě thak yak chci teď. Moc nad thim neuwažuyu... Ale napadlo mě, co bych wám sem o sobě mohla yešťe napsat. Pár mých žiwotních hesel. Je dosth možný, že něyaký nepochopíthe, ale nepišthe tho do komenthů... Ye tho waše wěc, yestli sthe blbý nebo ne.
1. Takt je pro lidi, kteří neumějí být ironičtí.
2.Směj se a celý svět se bude smát tobě.
3.Překážky je nutno obcházet, nikoli překonávat.
4.Když je ti zle jdi za někým komu je hůř a uleví se ti.
Hothowo. KECÁM! Ještě se mě nezbawíthe! Heh... Yak ysthe yistě poznali neysem zrowna milá osoba. Yinak řečeno ysem děsná mrcha... Ale lidi okolo mě tho tholik newnímay. Naštěstí ... pro ně. Dokážu dobře maskowath swoye emoce, takže yá neysem ani něyak extra EMO yak by se mohlo na prwní pohled zdát. Nedůwěřuyu lidem, tho ye asi yasné, ani spolumayitelka tohoto blogu o mě moc newí. Se svými pocity se neswěřuyu, ale na thomtho blogu se budu snažith. Opravdu! Věřte mi! (Při této větě se snažím zamaskowat ďábelský úsměv a křížek na prstech stahuyu za záda.) Někdo by řek, že ysem blbá, ale tho yá neysem! Yá ysem zatraceně chytrá, ale nechce se mi mysleth...
No tho by bylo asi wšechno... Thak Jashin s wáma moji temní spoluobčani.